Konkurs „Mam talent dziennikarski”

Lokalna Grupa Działania Zielona Dolina Odry i Warty w ramach międzynarodowego projektu współpracy o nazwie „Młodzieżowa Akademia Komunikacji” ogłasza konkurs „Mam talent dziennikarski”, skierowany do młodzieży gimnazjalnej w wieku 13-15 lat. Celem konkursu jest wyłonienie młodzieży gimnazjalnej wykazującej szczególne zainteresowanie tematyką dziennikarstwa. Konkurs będzie skierowany do osób zamieszkałych na terenie LGD,tj. gmin: Witnica, Kostrzyn nad Odrą, Słońsk, Górzyca, Rzepin, Słubice, Cybinka.

Dziesięciu laureatów z naszego obszaru w okresie od 14 do 29 sierpnia br. weźmie udział w bezpłatnych polsko-czeskich warsztatach dziennikarskich organizowanych w województwach lubuskim i zachodniopomorskim oraz w kraju morawsko – śląskim w Czechach. W projekcie weźmie udział w sumie 129 osób, wyłonionych w ramach konkursów w poszczególnych Lokalnych Grupach Działania.

Na zgłoszenia czekamy od 9.06.2017 do 23.06.2017 r. Kontakt: fzdow@fzdow.pl, Zielona Dolina Odry i Warty, ul. 1 Maja 1B, 69-113 Górzyca

Zapraszamy do zapoznania się z Regulamin_konkursu_MAK-17.05.2017 oraz załącznikami do regulaminu mak (paczka do pobrania).


Opublikowano

w

,

przez

Tagi: